Najczęściej kupowane

Najlepsze akcesoria do grilla | grillomaniak.pl

Najlepsze akcesoria do grilla | grillomaniak.pl

Zastanawiasz się nad zakupieniem grilla? A może już go posiadasz? Odpowiednio dobrane akcesoria do grilla pozwalają na otrzymanie jeszcze smaczniejszych potraw, a co za tym idzie, osiągnięcie jeszcze większej satysfakcji z grillowania.

Akcesoria do grilla

Akcesoria do grilla znacznie ułatwiają przyrządzanie potraw oraz przechowywanie sprzętu do grilla. Gotowanie na powietrzu będzie jeszcze satysfakcjonujące, jeśli do grilla dobierzesz:

 • pokrywę,

 • patelnię/wok,

 • ruszt do grilla,

 • palenisko ogrodowe.

Akcesoria do grilla różnią się rozmiarem i funkcjami.

Akcesoria do grilla -  pokrywa i patelnia

Pokrywy przeznaczone są do palenisk ogrodowych i pozwalają na utrzymanie porządku po wspólnym grillowaniu. Dzięki nim zakryjesz misę i zabezpieczysz przyrządzane jedzenie przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo misa chroni przed wydostaniem się żaru i wypalonego drewna. Wygodne przenoszenie pokrywy umożliwia specjalny uchwyt. Inną bardzo przydatną funkcją pokrywy jest wygaszanie ognia. Wykonane z surowej stali pokrywy są wytrzymałe i odporne na czas.

Pokrywy różnią się od siebie wymiarami i kształtem. Do wyboru mamy pokrywy okrągłe i pokrywy kwadratowe. Dostępne na rynku patelnie posiadają od 60 cm do 100 cm szerokości.

Natomiast patelnie/woki odpowiadają za niepowtarzalny smak i aromat przyrządzanych potraw. Wykonana ze stali patelnia wytrzyma próbę czasu. Patelnię/wok warto połączyć z trójnogiem i zawiesić na łańcuchu.

Dostępne w specjalistycznych sklepach z asortymentem do grillowania patelnie/woki różnią się grubością misy. Dlatego przy wyborze patelni, warto kierować się wielkością misy. Im większa misa, tym więcej miejsca dla jedzenia!

Najlepiej wybierać patelnie, których powłoka nie zawiera substancji chemicznych, które wpłyną na smak potraw. Dzięki temu jest w 100% bezpieczny dla zdrowia.

Wytrzymała konstrukcja patelni/woku odpowiada za jej stabilność. Patelnia nie wygina się pod wpływem temperatury i jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu.

Akcesoria do grilla - ruszt do grilla

Ruszt do grilla będzie się najlepiej sprawował, gdy zawiesimy go na trójnogu. Wykonany z dbałością o detale z wytrzymałej stali, pozwala na długoletnie użytkowanie. Brak substancji chemicznych to cecha, jaką powinien posiadać idealny ruszt do grilla.

Wykonany ze stali czarnej lub nierdzewnej ruszt od grilla posiada różne rozmiary. Jego standardowa średnica wynosi zwykle od 50 cm do 80 cm. Solidnie wykonana konstrukcja zapobiega wyginaniu się sprzętu pod wpływem temperatury. Ruszt do grilla jest łatwy w czyszczeniu.

Trójnóg to specjalny stelaż do grilla, umożliwiający wygodne zawieszanie:

 • kociołka,

 • rusztu,

 • patelni/woku.

Trójnóg zapewnia całej konstrukcji stabilność. Składa się ze stelaża z łańcuchem i kołowrotkiem do regulacji wysokości zawieszenia rusztu, patelni czy kociołka. Pomalowany metodą proszkową na czarno, prezentuje się bardzo elegancko dzięki efektownym zdobieniom.

Dostępne w sklepach trójnogi posiadają różną wysokość. Najczęściej spotykanymi wysokościami są 180 cm i 200 cm. Zaletą sprzętu jest możliwość rozłożenia na każdej powierzchni, nawet nierównej. Trójnóg umożliwia szybkie składanie i rozkładanie, przez co jest łatwy do przenoszenia. Jeśli planujesz grillowanie na kempingu, grill na trójnogu sprawdzi się z pewnością.

Ciekawe oferty produktów odnajdziesz tutaj: http://grillomaniak.pl/pl/9-akcesoria

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Polecane produkty

 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu to doskonały produkt na spotkania ze znajomymi w ogrodzie i nie tylko. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Prosta oraz zrozumiała regulacja rusztu pozwala na bezproblemowe balansowanie na wysokości grilla. Masywny ruszt wykonany z 5mm prętów utrzyma dużą ilość jedzenia.

  250,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy jest wykonany ręcznie z dbałością o detale. Fakt, iż grill wykonany jest z metalu daje gwarancję wytrzymałości wyrobu. Trójnóg pomalowany jest metodą proszkową co chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości rusztu. Innowacyjne umieszczenie rusztu pozwala kierować...

  260,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nietuzinkowy grill ogrodowy posiada malowany proszkowo trójnóg, który nie jest podatny na warunki atmosferyczne. Grill posiada kołowrotek, który daje możliwość bezproblemowej zmiany wysokości rusztu. Produkt dzięki swojemu urokowi upiększy ogród oraz podniesie standard otoczenia domu.

  270,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu malowanym metodą proszkową to produkt przeznaczony do użytku na świeżym powietrzu. Mieszczący się na górze trójnogu kołowrotek pozwala w łatwy sposób zmienić wysokość rusztu. Elegancka stylistyka oraz wysoka funkcjonalność to tylko jedne z licznych zalet tego produktu.

  290,00 zł

gama_produktow.png

Szeroka gama produktów

14_dni_zwrotu.png

14 dni na zwrot towaru

darmowa_dostawa.png

Darmowa dostawa

opinie.png

99% pozytywnych opini

My, Polacy, jesteśmy prawdziwymi Grillomaniakami !

Grillowanie to nie tylko smak pieczonego mięsa lub warzyw, ale przede wszystkim spotkania ze znajomymi i rodziną. Nic nie smakuje tak dobrze, jak gorące danie z grilla lub kociołka w gronie najbliższych. Grillomaniak.pl to idealne miejsce, by zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, niezbędny do grillowania, wędzenia czy gotowania na powietrzu. Prezentujemy bogatą ofertę grilli ogrodowych na trójnogach, palenisk ogrodowych, wędzarni, a także kociołków węgierskich oraz kociołków żeliwnych. Z naszym sprzętem każdy letni wieczór będzie kojarzył się z wyśmienitymi smakami i pozostanie niezapomniany!

Kontakt z nami

 • WARGO
 • Międzyrzecz

hand_made.png