Najczęściej kupowane

 • Darmowa
  Wysyłka

  Pojemne palenisko ogrodowe to nowoczesny produkt umożliwiający rozpalenie ognia w wybranym miejscu i o dowolnej porze roku. Metalowa misa jest odporna na działanie wysokich temperatur co ma duży wpływ na jej wytrzymałość. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  438,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu malowanym metodą proszkową to produkt przeznaczony do użytku na świeżym powietrzu. Mieszczący się na górze trójnogu kołowrotek pozwala w łatwy sposób zmienić wysokość rusztu. Elegancka stylistyka oraz wysoka funkcjonalność to tylko jedne z licznych zalet tego produktu.

  229,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe o wymiarach 70 x 70 cm jest profesjonalnym produktem, który idealnie sprawdza się w ogrodzie jako źródło ciepła oraz światła. Produkt prezentuje się perfekcyjnie w połączeniu z innymi produktami, jak też samo kute wkomponuje się idealnie w ogród. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  338,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Prezentowany wok/patelnia wyprodukowany jest z dbałością o detale. Idealnie komponuje się z trójnogiem tworząc w całości zestaw cieszący niejedno oko. Wok/patelnia wykonany jest z stalowych materiałów dzięki czemu z pewnością posłuży przez długie lata.

  119,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. W wysoko osadzonej misie można z łatwością rozpalić ogień bez potrzeby szukania odpowiedniego gruntu. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  338,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. W wysoko osadzonej misie można z łatwością rozpalić ogień bez potrzeby szukania odpowiedniego gruntu. Stal z jakiej wykonany jest produkt doskonale sprawdza się w kontakcie z wysokimi temperaturami.

  199,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce oraz rozpalić ogień na każdym gruncie w zależności od potrzeby. Pokrywa paleniska to solidny dodatek do naszego paleniska. Jej wymiary...

  588,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Kociołek węgierski emaliowany jest sugestią dla tych, którzy są znudzeni tradycyjnym gotowaniem i poszukują nowych smaków. W naszym kociołku można gotować wszelakie dania jednogarnkowe. W zestawie znajduje się również pokrywa bez której przygotowanie części potraw nie były możliwe. Przyrządzanie potraw w kociołku jest łatwe, ponieważ potrawy się nie...

  115,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy jest wykonany ręcznie z dbałością o detale. Fakt, iż grill wykonany jest z metalu daje gwarancję wytrzymałości wyrobu. Trójnóg pomalowany jest metodą proszkową co chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości rusztu. Innowacyjne umieszczenie rusztu pozwala kierować...

  189,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nietuzinkowy grill ogrodowy posiada malowany proszkowo trójnóg, który nie jest podatny na warunki atmosferyczne. Grill posiada kołowrotek, który daje możliwość bezproblemowej zmiany wysokości rusztu. Produkt dzięki swojemu urokowi upiększy ogród oraz podniesie standard otoczenia domu.

  199,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest produktem z najwyższej półki idealnym na spotkania w gronie najbliższych. Wyrób wyróżnia się nieszablonowym i oryginalnym designem. Latem produkt doskonale sprawdzi się jako atrybut grillowy, natomiast w chłodniejsze dni ogrzeje Ciebie i Twoich najbliższych podczas wieczornych spotkań. Dodatkową zaletą jest możliwość...

  318,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Żeliwny kociołek afrykański pozwala na przyrządzenie pełnych aromatu potraw na świeżym powietrzu. Komplet obejmuje pokrywę, która zapobiega przedostaniu się zanieczyszczeń z ogniska. Dzięki pokrywie smak oraz zapach potrawy utrzymają się wewnątrz kociołka podczas pichcenia.

  259,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy z rusztem ze stali nierdzewnej to masywny produkt dający możliwość grillowania na świeżym powietrzu. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Ruszt wykonany ze stali nierdzewnej daje gwarancję wieloletniego użytkowania bez obaw, że pojawi się rdza.

  289,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu o wysokości ok. 180 cm. upiększy ogród oraz podniesie standard otoczenia domu. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ruszt ze stali nierdzewnej jest inwestycją na dłuższy czas. Łatwość zmiany wysokości rusztu daje nam kołowrotek znajdujący się w górnej części trójnogu.

  319,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Pojemne palenisko ogrodowe to nowoczesny produkt umożliwiający rozpalenie ognia w wybranym miejscu i o dowolnej porze roku. Metalowa misa jest odporna na działanie wysokich temperatur co ma duży wpływ na jej wytrzymałość. Palenisko przyda się w każdym ogrodzie do przygotowywania potraw oraz jako źródło światła i ciepła.

  299,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Pokrywa to solidny dodatek do naszego paleniska. Jej wymiary pozwalają na całkowite zasłonięcie misy i utrzymanie czystości wokół paleniska po zakończeniu jego użytkowania.

  139,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. Palenisko ogrodowe jest znakomitą sugestią dla wszystkich miłośników czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Masywna misa pokaźnych wymiarów jest wykonana z wysokiego gatunku stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia...

  468,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe jest pionierskim rozwiązaniem by oświetlić posesję. Palenisko tworzy misa, która jest osadzona na trzech nogach. Stal z jakiej wykonany jest produkt doskonale sprawdza się w kontakcie z wysokimi temperaturami. Głęboka misa paleniska uniemożliwia wydostanie się drewna. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  618,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Palenisko ogrodowe tworzy misa, która jest osadzona na trzech nogach. Misa o średnicy 80 cm wykonana jest z wysokiego gatunku stali, która gwarantuje stabilność i poręczność paleniska. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska...

  448,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Kociołek węgierski emaliowany posiada w zestawie trójnóg malowany proszkowo, który jest odporny na warunki atmosferyczne. Trójnóg posiada kołowrotek, który umożliwia zmianę wysokości kociołka. Jest to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą przygotowywać dania w plenerze.

  199,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  W miejsce tradycyjnego rusztu warto w ogrodzie przygotować dania z użyciem woka/patelni. Produkt wykonany jest z grubej 2mm stali. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne.  Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości woka/patelni. Wyrób dzięki swojemu urokowi upiększy...

  209,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nietuzinkowy grill ogrodowy posiada malowany proszkowo trójnóg, który nie jest podatny na warunki atmosferyczne. Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. W wysoko osadzonej misie można z łatwością rozpalić ogień bez potrzeby szukania odpowiedniego gruntu. 

  398,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Trójnóg do grilla, kociołka i woka/patelni umożliwia przygotowanie pełnych aromatów potraw. W zestawieniu z powyższymi dodatkami oraz specjalnymi łańcuchami tworzy idealny zestaw grillowy. Trójnóg pomalowany jest metodą proszkową co chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości...

  139,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Żeliwny kociołek węgierski emaliowany pozwala na przyrządzenie pełnych aromatu potraw na świeżym powietrzu. Komplet obejmuje pokrywę, która zapobiega przedostaniu się zanieczyszczeń z ogniska. Dzięki pokrywie smak oraz zapach potrawy utrzymają się wewnątrz kociołka podczas pichcenia.

  209,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Żeliwny kociołek afrykański pozwala na przyrządzenie pełnych aromatu potraw na świeżym powietrzu. Komplet obejmuje pokrywę, która zapobiega przedostaniu się zanieczyszczeń z ogniska. Dzięki pokrywie smak oraz zapach potrawy utrzymają się wewnątrz kociołka podczas pichcenia.

  249,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu to doskonały produkt na spotkania ze znajomymi w ogrodzie i nie tylko. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Prosta oraz zrozumiała regulacja rusztu pozwala na bezproblemowe balansowanie na wysokości grilla. Masywny ruszt wykonany z 5mm prętów utrzyma dużą ilość jedzenia.

  179,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Wysokiej jakości palenisko ogrodowe to produkt polskiej produkcji. Cechami charakterystycznymi jest duża misa z grubej stali oraz wykończenia wykonane z dbałością o detale. Stabilne nogi sprawiają, że palenisko można ustawić na trawie czy na kostce brukowej. Palenisko ogrodowe jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących bezpieczeństwo, a także dbających...

  229,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce oraz rozpalić ogień na każdym gruncie w zależności od potrzeby. Przedstawiony produkt oferujemy w najlepszej cenie na rynku.

  399,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe jest pionierskim rozwiązaniem by oświetlić posesję. Palenisko tworzy misa, która jest osadzona na trzech nogach. Stal z jakiej wykonany jest produkt doskonale sprawdza się w kontakcie z wysokimi temperaturami. Głęboka misa paleniska uniemożliwia wydostanie się drewna. Palenisko wybornie sprawdzi się w ogrodzie wraz z grillem lub...

  429,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe o wymiarach 70 x 70 cm jest profesjonalnym produktem, który idealnie sprawdza się w ogrodzie jako źródło ciepła oraz światła. Produkt prezentuje się perfekcyjnie w połączeniu z innymi produktami, jak też samo kute wkomponuje się idealnie w ogród. Funkcjonalny kształt misy paleniska uniemożliwia rozprzestrzenienie się palonego drewna.

  199,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. Masywne palenisko ogrodowe o średnicy aż 70 cm daje możliwość rozpalenia bardzo dużego ogniska. Produkt posiada rączki zamontowane po obu stronach paleniska. Cechami charakterystycznymi jest duża misa z grubej stali oraz wykończenia wykonane z dbałością o detale.

  159,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Palenisko ogrodowe tworzy misa, która jest osadzona na trzech nogach. Misa o średnicy 80 cm wykonana jest z wysokiego gatunku stali, która gwarantuje stabilność i poręczność paleniska. Prezentowane palenisko jest źródłem ciepła i światła.

  309,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Pokrywa to solidny dodatek do naszego paleniska. Jej wymiary pozwalają na całkowite zasłonięcie misy i utrzymanie czystości wokół paleniska po zakończeniu jego użytkowania.

  139,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest produktem z najwyższej półki idealnym na spotkania w gronie najbliższych. Misa o średnicy 70 cm wykonana jest z wysokiego gatunku stali, która gwarantuje stabilność i poręczność paleniska. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  408,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Wysokiej jakości palenisko ogrodowe to produkt polskiej produkcji. Wysoko umieszczona misa daje możliwość rozniecenia ogniska na każdym gruncie bez strachu o jego zniszczenie. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  378,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest modelem wysokiej jakości. Palenisko ogrodowe jest znakomitą sugestią dla wszystkich miłośników czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Masywna misa pokaźnych wymiarów jest wykonana z wysokiego gatunku stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  418,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Kociołek węgierski emaliowany to świetny sposób na spędzenie miło czasu dla osób kochających gotować na świeżym powietrzu. W naczyniu można ugotować zupę, gulasz i przeróżne dania jednogarnkowe. Do kociołka dołączona jest pokrywa, która podtrzymuje smak i zapach potraw przygotowywanych w kociołku oraz chroni wnętrze przed przedostaniem się zanieczyszczeń...

  109,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Kociołek węgierski został wykonany ze stali nierdzewnej INOX dzięki czemu jest odporny na korozję. Trójnóg posiada kołowrotek, który umożliwia łatwą regulację wysokości kociołka. Zaletą kociołka jest jego łatwe czyszczenie. Zestaw wygląda tak apetycznie, że nie sposób oprzeć się przygotowanym w nim potrawom.

  185,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Kociołek nierdzewny na trójnogu uczyni ogród odskocznią od codzienności. Materiał z jakiego został wykonany kociołek jest odporny na rdzę co sprawi, że będzie on służył długie lata. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co daje możliwość swobodnego gotowania na świeżym powietrzu.

  195,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu malowanym metodą proszkową to produkt przeznaczony do użytku na świeżym powietrzu. Palenisko ogrodowe jest pionierskim rozwiązaniem by oświetlić posesję. Palenisko tworzy misa, która jest osadzona na trzech nogach. Stal z jakiej wykonany jest produkt doskonale sprawdza się w kontakcie z wysokimi temperaturami. 

  658,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Prezentowany ruszt do grilla ogrodowego wyprodukowany jest ręcznie z dbałością o detale. Idealnie komponuje się z trójnogiem tworząc w całości zestaw grillowy. Ruszt wykonany jest ze stalowych materiałów dzięki czemu z pewnością posłuży przez długie lata.

  109,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Prezentowany ruszt do grilla ogrodowego wyprodukowany jest ręcznie z dbałością o detale. Idealnie komponuje się z trójnogiem tworząc w całości zestaw grillowy. Ruszt wykonany jest ze stalowych materiałów dzięki czemu z pewnością posłuży przez długie lata.

  129,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Prezentowany ruszt do grilla ogrodowego wyprodukowany jest ręcznie z dbałością o detale. Idealnie komponuje się z trójnogiem tworząc w całości zestaw grillowy. Ruszt wykonany jest z nierdzewnych, stalowych materiałów dzięki czemu z pewnością posłuży przez długie lata.

  229,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Prezentowany wok/patelnia wyprodukowany jest z dbałością o detale. Idealnie komponuje się z trójnogiem tworząc w całości zestaw cieszący niejedno oko. Wok/patelnia wykonany jest z stalowych materiałów dzięki czemu z pewnością posłuży przez długie lata.

  139,00 zł

Polecane produkty

 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu to doskonały produkt na spotkania ze znajomymi w ogrodzie i nie tylko. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Prosta oraz zrozumiała regulacja rusztu pozwala na bezproblemowe balansowanie na wysokości grilla. Masywny ruszt wykonany z 5mm prętów utrzyma dużą ilość jedzenia.

  179,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy jest wykonany ręcznie z dbałością o detale. Fakt, iż grill wykonany jest z metalu daje gwarancję wytrzymałości wyrobu. Trójnóg pomalowany jest metodą proszkową co chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości rusztu. Innowacyjne umieszczenie rusztu pozwala kierować...

  189,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nietuzinkowy grill ogrodowy posiada malowany proszkowo trójnóg, który nie jest podatny na warunki atmosferyczne. Grill posiada kołowrotek, który daje możliwość bezproblemowej zmiany wysokości rusztu. Produkt dzięki swojemu urokowi upiększy ogród oraz podniesie standard otoczenia domu.

  199,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu malowanym metodą proszkową to produkt przeznaczony do użytku na świeżym powietrzu. Mieszczący się na górze trójnogu kołowrotek pozwala w łatwy sposób zmienić wysokość rusztu. Elegancka stylistyka oraz wysoka funkcjonalność to tylko jedne z licznych zalet tego produktu.

  229,00 zł

gama_produktow.png

Szeroka gama produktów

14_dni_zwrotu.png

14 dni na zwrot towaru

darmowa_dostawa.png

Darmowa dostawa

opinie.png

99% pozytywnych opini

My, Polacy, jesteśmy prawdziwymi Grillomaniakami !

Grillowanie to nie tylko smak pieczonego mięsa lub warzyw, ale przede wszystkim spotkania ze znajomymi i rodziną. Nic nie smakuje tak dobrze, jak gorące danie z grilla lub kociołka w gronie najbliższych. Grillomaniak.pl to idealne miejsce, by zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, niezbędny do grillowania, wędzenia czy gotowania na powietrzu. Prezentujemy bogatą ofertę grilli ogrodowych na trójnogach, palenisk ogrodowych, wędzarni, a także kociołków węgierskich oraz kociołków żeliwnych. Z naszym sprzętem każdy letni wieczór będzie kojarzył się z wyśmienitymi smakami i pozostanie niezapomniany!

Kontakt z nami

 • WARGO
 • Międzyrzecz

hand_made.png