Grill na trójnogu"nr 103"stal czarna fi 70cm + palenisko"nr 322"fi 80cm

103+322

Nietuzinkowy grill ogrodowy posiada malowany proszkowo trójnóg, który nie jest podatny na warunki atmosferyczne. Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. W wysoko osadzonej misie można z łatwością rozpalić ogień bez potrzeby szukania odpowiedniego gruntu. 

Więcej szczegółów

997 Przedmioty

Darmowa dostawa

398,00 zł

- +

Więcej informacji

Opis produktu

Dane techniczne grilla ogrodowego:
Wysokość trójnogu: ok. 180 cm
Średnica rusztu: 70 cm
Grubość prętów rusztu: 5 mm
Materiał z jakiego wykonano ruszt: stal czarna
Waga produktu: 12 kg
Trójnóg malowany proszkowo: TAK
Trójnóg składany w połowie: TAK

Dane techniczne paleniska ogrodowego:
Średnica misy paleniska: 80 cm
Grubość misy paleniska: 2,0 mm
Wysokość całkowita: 30 cm
Szerokość całkowita: ok. 88 cm
Waga produktu: 16,0 kg
Materiał z jakiego wykonano palenisko: stal czarna

Opis produktu:
Masywny grill ogrodowy sprawi, że z chęcią spędzisz przytulny, ciepły wieczór na świeżym powietrzu w gronie znajomych. Największą zaletą produktu jest fakt, iż można umieścić go bezpośrednio nad ogniskiem. Solidny konstrukcja rusztu zapobiega wyginaniu się pod wpływem temperatury, a zarazem ułatwia czyszczenie. Dodatkowym plusem grilla jest możliwość jego szybkiego złożenia oraz rozłożenia.

Palenisko ogrodowe jest idealnym wypełnieniem ogródka kiedy chcemy spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie bliskich. Oprócz możliwości rozpalenia w nim ognia na tarasie czy w ogrodzie w celu ogrzania się podczas zimnych, wieczornych spotkań ze znajomymi można również zastosować je w połączeniu z grillem ogniskowym na trójnogu bądź kociołkiem węgierskim dostępnym na naszym sklepie. Oryginalny kształt misy sprawia, iż palone w nim drewno nie rozprzestrzenia się choćby podczas silnego wiatru. Ogromna misa, bo aż 80cm średnicy pozwoli na rozpalenie pokaźnych rozmiarów ogniska. Nasze paleniska wykonane są z surowej stali, co oznacza, że mogą mieć inny odcień niż produkt przedstawiony na zdjęciach. Jest to naturalna rzecz w przypadku stali, jednak nie wpływa to negatywnie na funkcjonalność oraz wytrzymałość produktu.

Komentarze

Polecane produkty

 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu to doskonały produkt na spotkania ze znajomymi w ogrodzie i nie tylko. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Prosta oraz zrozumiała regulacja rusztu pozwala na bezproblemowe balansowanie na wysokości grilla. Masywny ruszt wykonany z 5mm prętów utrzyma dużą ilość jedzenia.

  179,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy jest wykonany ręcznie z dbałością o detale. Fakt, iż grill wykonany jest z metalu daje gwarancję wytrzymałości wyrobu. Trójnóg pomalowany jest metodą proszkową co chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości rusztu. Innowacyjne umieszczenie rusztu pozwala kierować...

  189,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nietuzinkowy grill ogrodowy posiada malowany proszkowo trójnóg, który nie jest podatny na warunki atmosferyczne. Grill posiada kołowrotek, który daje możliwość bezproblemowej zmiany wysokości rusztu. Produkt dzięki swojemu urokowi upiększy ogród oraz podniesie standard otoczenia domu.

  199,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu malowanym metodą proszkową to produkt przeznaczony do użytku na świeżym powietrzu. Mieszczący się na górze trójnogu kołowrotek pozwala w łatwy sposób zmienić wysokość rusztu. Elegancka stylistyka oraz wysoka funkcjonalność to tylko jedne z licznych zalet tego produktu.

  229,00 zł

gama_produktow.png

Szeroka gama produktów

14_dni_zwrotu.png

14 dni na zwrot towaru

darmowa_dostawa.png

Darmowa dostawa

opinie.png

99% pozytywnych opini

My, Polacy, jesteśmy prawdziwymi Grillomaniakami !

Grillowanie to nie tylko smak pieczonego mięsa lub warzyw, ale przede wszystkim spotkania ze znajomymi i rodziną. Nic nie smakuje tak dobrze, jak gorące danie z grilla lub kociołka w gronie najbliższych. Grillomaniak.pl to idealne miejsce, by zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, niezbędny do grillowania, wędzenia czy gotowania na powietrzu. Prezentujemy bogatą ofertę grilli ogrodowych na trójnogach, palenisk ogrodowych, wędzarni, a także kociołków węgierskich oraz kociołków żeliwnych. Z naszym sprzętem każdy letni wieczór będzie kojarzył się z wyśmienitymi smakami i pozostanie niezapomniany!

Kontakt z nami

 • KORONO
 • Wschowa

hand_made.png