Grill na trójnogu 180cm"nr 104"stal czarna fi 80cm + palenisko"nr 304"fi 100cm

104+304

Grill ogrodowy na trójnogu malowanym metodą proszkową to produkt przeznaczony do użytku na świeżym powietrzu. Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce oraz rozpalić ogień na każdym gruncie w zależności od potrzeby. 

Więcej szczegółów

997 Przedmioty

Darmowa dostawa

650,00 zł

- +

Więcej informacji

Opis produktu

Dane techniczne grilla ogrodowego:
Wysokość trójnogu: ok. 180 cm
Średnica rusztu: 80 cm
Grubość prętów rusztu: 5 mm
Materiał z jakiego wykonano ruszt: stal czarna
Waga produktu: 12,5 kg
Trójnóg malowany proszkowo: TAK
Trójnóg składany w połowie: TAK

Dane techniczne paleniska ogrodowego:
Średnica misy paleniska: 100 cm
Grubość misy paleniska: 2,0 mm
Wysokość całkowita: 30 cm
Szerokość całkowita: 108 cm
Waga produktu: 22,0 kg
Materiał z jakiego wykonano palenisko: stal czarna

Opis produktu:
Ciepła, wieczorna pora oraz towarzystwo przyjaciół to najlepsze rzeczy zwiększające ochotę na grillowe przysmaki. Aby móc to wszystko doświadczyć warto zaopatrzyć się w naszego grilla ogrodowego. Ogromny ruszt o średnicy 80 cm pozwoli na przygotowanie potraw grillowych dla licznej grupy. Solidne wykonanie grilla pozwoli cieszyć się aromatem potraw wspólnie z gośćmi przez kilkanaście lat..

Palenisko ogrodowe zbudowane jest ze stalowej misy oraz trzech dospawanych nóg gwarantujących stabilność produktu. Ogromna misa, bo aż 100cm średnicy pozwoli na rozpalenie pokaźnych rozmiarów ogniska. Funkcjonalny kształt misy paleniska uniemożliwia rozprzestrzenienie się palonego drewna. Wyrób można ustawić w dowolnym miejscu, w ogrodzie lub na tarasie i bez zbytecznego bałaganu cieszyć się blaskiem ognia. Nasze paleniska wykonane są z surowej stali, co oznacza, że mogą mieć inny odcień niż produkt przedstawiony na zdjęciach. Jest to naturalna rzecz w przypadku stali, jednak nie wpływa to negatywnie na funkcjonalność oraz wytrzymałość produktu. Blacha paleniska ogrodowego jest solidna a zarazem odporna na żar.

Komentarze

Polecane produkty

 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu to doskonały produkt na spotkania ze znajomymi w ogrodzie i nie tylko. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Prosta oraz zrozumiała regulacja rusztu pozwala na bezproblemowe balansowanie na wysokości grilla. Masywny ruszt wykonany z 5mm prętów utrzyma dużą ilość jedzenia.

  250,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy jest wykonany ręcznie z dbałością o detale. Fakt, iż grill wykonany jest z metalu daje gwarancję wytrzymałości wyrobu. Trójnóg pomalowany jest metodą proszkową co chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości rusztu. Innowacyjne umieszczenie rusztu pozwala kierować...

  260,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nietuzinkowy grill ogrodowy posiada malowany proszkowo trójnóg, który nie jest podatny na warunki atmosferyczne. Grill posiada kołowrotek, który daje możliwość bezproblemowej zmiany wysokości rusztu. Produkt dzięki swojemu urokowi upiększy ogród oraz podniesie standard otoczenia domu.

  270,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu malowanym metodą proszkową to produkt przeznaczony do użytku na świeżym powietrzu. Mieszczący się na górze trójnogu kołowrotek pozwala w łatwy sposób zmienić wysokość rusztu. Elegancka stylistyka oraz wysoka funkcjonalność to tylko jedne z licznych zalet tego produktu.

  290,00 zł

gama_produktow.png

Szeroka gama produktów

14_dni_zwrotu.png

14 dni na zwrot towaru

darmowa_dostawa.png

Darmowa dostawa

opinie.png

99% pozytywnych opini

My, Polacy, jesteśmy prawdziwymi Grillomaniakami !

Grillowanie to nie tylko smak pieczonego mięsa lub warzyw, ale przede wszystkim spotkania ze znajomymi i rodziną. Nic nie smakuje tak dobrze, jak gorące danie z grilla lub kociołka w gronie najbliższych. Grillomaniak.pl to idealne miejsce, by zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, niezbędny do grillowania, wędzenia czy gotowania na powietrzu. Prezentujemy bogatą ofertę grilli ogrodowych na trójnogach, palenisk ogrodowych, wędzarni, a także kociołków węgierskich oraz kociołków żeliwnych. Z naszym sprzętem każdy letni wieczór będzie kojarzył się z wyśmienitymi smakami i pozostanie niezapomniany!

Kontakt z nami

 • WARGO
 • Międzyrzecz

hand_made.png