Najczęściej kupowane

Paleniska ogrodowe

Marzysz o ognisku w ogrodzie, ale nie chcesz niszczyć pięknego trawnika? Znudził Ci się smak tradycyjnego grilla? Masz do dyspozycji jedynie taras, więc pożegnałeś się z myślą o ognisku? Czas to zmienić! Rozwiąż swoje problemy dzięki palenisku ogrodowemu. Zaskocz znajomych i rodzinę prawdziwym ogniskiem bez konieczności szukania odpowiedniego gr...

Marzysz o ognisku w ogrodzie, ale nie chcesz niszczyć pięknego trawnika? Znudził Ci się smak tradycyjnego grilla? Masz do dyspozycji jedynie taras, więc pożegnałeś się z myślą o ognisku? Czas to zmienić! Rozwiąż swoje problemy dzięki palenisku ogrodowemu. Zaskocz znajomych i rodzinę prawdziwym ogniskiem bez konieczności szukania odpowiedniego gruntu. Palenisko ogrodowe idealnie sprawdzi się zarówno na trawniku, jak i kostce brukowej. Możesz ustawić je na tarasie, chodniku, a nawet na środku idealnie wypielęgnowanej trawy bez obawy o zniszczenia.

Palenisko na ognisko z pewnością urozmaici niejedno spotkanie z bliskimi. Dzięki niemu możesz przygotować tradycyjne potrawy, jak pieczone kiełbaski, kaszanka, podpłomyki, opiekany chleb czy słodkie, rozpływające się w ustach pianki. Palenisko ogrodowe świetnie sprawdzi się także w połączeniu z kociołkiem lub grillem na trójnogu. To także doskonałe źródło ciepła i światła. Odpowiednia konstrukcja zapewnia stabilność, a wysoko zawieszona misa pozwoli uniknąć zniszczenia gruntu.

Grillomaniak.pl oferuje paleniska ogrodowe polskiej produkcji. Znajdziesz tu produkty w różnych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Palenisko na ognisko to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod. Sklep grillomaniak.pl gwarantuje darmową dostawę przy przedpłacie, a także możliwość zwrotu towaru bez konieczności podawania powodu. Z nami ognisko w ogrodzie nabierze nowego charakteru!

Więcej
 • Darmowa
  Wysyłka

  Wysokiej jakości palenisko ogrodowe to produkt polskiej produkcji. Cechami charakterystycznymi jest duża misa z grubej stali oraz wykończenia wykonane z dbałością o detale. Stabilne nogi sprawiają, że palenisko można ustawić na trawie czy na kostce brukowej. Palenisko ogrodowe jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących bezpieczeństwo, a także dbających...

  190,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest produktem z najwyższej półki idealnym na spotkania w gronie najbliższych. Misa o średnicy 70 cm wykonana jest z wysokiego gatunku stali, która gwarantuje stabilność i poręczność paleniska. Produkt prezentuje się perfekcyjnie w połączeniu z innymi produktami, jak też samo kute wkomponuje się idealnie w ogród.

  220,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Pojemne palenisko ogrodowe to nowoczesny produkt umożliwiający rozpalenie ognia w wybranym miejscu i o dowolnej porze roku. Metalowa misa jest odporna na działanie wysokich temperatur co ma duży wpływ na jej wytrzymałość. Palenisko przyda się w każdym ogrodzie do przygotowywania potraw oraz jako źródło światła i ciepła.

  250,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce oraz rozpalić ogień na każdym gruncie w zależności od potrzeby. Przedstawiony produkt oferujemy w najlepszej cenie na rynku.

  360,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe jest profesjonalnym produktem, który idealnie sprawdza się w ogrodzie jako źródło ciepła oraz światła. Wysoko umieszczona misa daje możliwość rozniecenia ogniska na każdym gruncie bez strachu o jego zniszczenie. Palenisko ogrodowe doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania jedzenia na grillu ogniskowym lub w kociołku.

  210,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest modelem wysokiej jakości. Wyrób wyróżnia się nieszablonowym i oryginalnym designem. Latem palenisko doskonale sprawdzi się jako atrybut grillowy, natomiast w chłodniejsze dni ogrzeje Ciebie i Twoich najbliższych podczas wieczornych spotkań. W wysoko osadzonej misie można z łatwością rozpalić ogień bez potrzeby szukania...

  230,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. Palenisko ogrodowe jest znakomitą sugestią dla wszystkich miłośników czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Masywna misa pokaźnych wymiarów jest wykonana z wysokiego gatunku stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Prezentowane palenisko jest źródłem ciepła...

  260,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest produktem z najwyższej półki idealnym na spotkania w gronie najbliższych. Wyrób wyróżnia się nieszablonowym i oryginalnym designem. Latem produkt doskonale sprawdzi się jako atrybut grillowy, natomiast w chłodniejsze dni ogrzeje Ciebie i Twoich najbliższych podczas wieczornych spotkań. Przedstawione palenisko oferujemy w...

  200,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe jest pionierskim rozwiązaniem by oświetlić ogród czy posesję. Palenisko ogrodowe doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania jedzenia na grillu ogniskowym lub w kociołki. Metalowa misa jest odporna na działanie wysokich temperatur co ma duży wpływ na jej wytrzymałość. Przedstawiony produkt oferujemy w najlepszej cenie na rynku.

  230,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. W wysoko osadzonej misie można z łatwością rozpalić ogień bez potrzeby szukania odpowiedniego gruntu. Stal z jakiej wykonany jest produkt doskonale sprawdza się w kontakcie z wysokimi temperaturami.

  260,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe o wymiarach 70 x 70 cm jest profesjonalnym produktem, który idealnie sprawdza się w ogrodzie jako źródło ciepła oraz światła. Produkt prezentuje się perfekcyjnie w połączeniu z innymi produktami, jak też samo kute wkomponuje się idealnie w ogród. Funkcjonalny kształt misy paleniska uniemożliwia rozprzestrzenienie się palonego drewna.

  350,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Pojemne palenisko ogrodowe to nowoczesny produkt umożliwiający rozpalenie ognia w wybranym miejscu i o dowolnej porze roku. Wyrób wyróżnia się nieszablonowym i oryginalnym designem. Latem produkt doskonale sprawdzi się jako atrybut grillowy, natomiast w chłodniejsze dni ogrzeje Ciebie i Twoich najbliższych podczas wieczornych spotkań.

  160,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. Masywne palenisko ogrodowe o średnicy aż 70 cm daje możliwość rozpalenia bardzo dużego ogniska. Produkt posiada rączki zamontowane po obu stronach paleniska. Cechami charakterystycznymi jest duża misa z grubej stali oraz wykończenia wykonane z dbałością o detale.

  180,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe zbudowane jest ze stalowej misy oraz trzech dospawanych nóg gwarantujących stabilność produktu. Palenisko ogrodowe jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących bezpieczeństwo. Przedstawiony produkt oferujemy w najlepszej cenie na rynku. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce...

  210,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Wysokiej jakości palenisko ogrodowe to produkt polskiej produkcji. Wysoko umieszczona misa daje możliwość rozniecenia ogniska na każdym gruncie bez strachu o jego zniszczenie. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce oraz rozpalić ogień na każdym gruncie w zależności od potrzeby.

  200,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest modelem wysokiej jakości. Palenisko ogrodowe jest znakomitą sugestią dla wszystkich miłośników czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Stabilne nogi sprawiają, że palenisko można ustawić na trawie czy na kostce brukowej. Masywna misa pokaźnych wymiarów jest wykonana z wysokiego gatunku stali, dzięki czemu jest odporna na...

  230,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Palenisko ogrodowe tworzy misa, która jest osadzona na trzech nogach. Misa o średnicy 80 cm wykonana jest z wysokiego gatunku stali, która gwarantuje stabilność i poręczność paleniska. Prezentowane palenisko jest źródłem ciepła i światła.

  260,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Pojemne palenisko ogrodowe to nowoczesny produkt umożliwiający rozpalenie ognia w wybranym miejscu i o dowolnej porze roku. Palenisko wybornie sprawdzi się w ogrodzie i na tarasie, natomiast wraz z grillem ogrodowym lub kociołkiem pozwoli przyrządzić smakowite dania. Produkt posiada rączki zamontowane po obu stronach paleniska.

  380,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Wysokiej jakości palenisko ogrodowe to produkt polskiej produkcji. Cechami charakterystycznymi jest duża misa z grubej stali oraz wykończenia wykonane z dbałością o detale. Stabilne nogi sprawiają, że palenisko można ustawić na trawie czy na kostce brukowej. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  370,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest produktem z najwyższej półki idealnym na spotkania w gronie najbliższych. Misa o średnicy 70 cm wykonana jest z wysokiego gatunku stali, która gwarantuje stabilność i poręczność paleniska. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  410,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Pojemne palenisko ogrodowe to nowoczesny produkt umożliwiający rozpalenie ognia w wybranym miejscu i o dowolnej porze roku. Metalowa misa jest odporna na działanie wysokich temperatur co ma duży wpływ na jej wytrzymałość. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  450,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce oraz rozpalić ogień na każdym gruncie w zależności od potrzeby. Pokrywa paleniska to solidny dodatek do naszego paleniska. Jej wymiary...

  600,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe jest profesjonalnym produktem, który idealnie sprawdza się w ogrodzie jako źródło ciepła oraz światła. Wysoko umieszczona misa daje możliwość rozniecenia ogniska na każdym gruncie bez strachu o jego zniszczenie. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  390,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest modelem wysokiej jakości. Wyrób wyróżnia się nieszablonowym i oryginalnym designem. Latem palenisko doskonale sprawdzi się jako atrybut grillowy, natomiast w chłodniejsze dni ogrzeje Ciebie i Twoich najbliższych podczas wieczornych spotkań. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  430,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. Palenisko ogrodowe jest znakomitą sugestią dla wszystkich miłośników czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Masywna misa pokaźnych wymiarów jest wykonana z wysokiego gatunku stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia...

  470,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe o wymiarach 70 x 70 cm jest profesjonalnym produktem, który idealnie sprawdza się w ogrodzie jako źródło ciepła oraz światła. Produkt prezentuje się perfekcyjnie w połączeniu z innymi produktami, jak też samo kute wkomponuje się idealnie w ogród. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  350,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest produktem z najwyższej półki idealnym na spotkania w gronie najbliższych. Wyrób wyróżnia się nieszablonowym i oryginalnym designem. Latem produkt doskonale sprawdzi się jako atrybut grillowy, natomiast w chłodniejsze dni ogrzeje Ciebie i Twoich najbliższych podczas wieczornych spotkań. Dodatkową zaletą jest możliwość...

  330,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Palenisko ogrodowe jest pionierskim rozwiązaniem by oświetlić ogród czy posesję. Palenisko ogrodowe doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania jedzenia na grillu ogniskowym lub w kociołki. Metalowa misa jest odporna na działanie wysokich temperatur co ma duży wpływ na jej wytrzymałość. Przedstawiony produkt oferujemy w najlepszej cenie na rynku.

  380,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Przy pomocy naszego paleniska ogrodowego Twój ogród zyska na stylu, estetyce i charakterze. W wysoko osadzonej misie można z łatwością rozpalić ogień bez potrzeby szukania odpowiedniego gruntu. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  420,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Wysokiej jakości palenisko ogrodowe to produkt polskiej produkcji. Wysoko umieszczona misa daje możliwość rozniecenia ogniska na każdym gruncie bez strachu o jego zniszczenie. Dzięki rączkom przyspawanym do boków misy palenisko można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  390,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest modelem wysokiej jakości. Palenisko ogrodowe jest znakomitą sugestią dla wszystkich miłośników czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Masywna misa pokaźnych wymiarów jest wykonana z wysokiego gatunku stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  430,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nasze palenisko ogrodowe jest idealnym sposobem na komfortowe, czyste i bezpieczne palenie ognia w ogrodzie lub tarasie. Palenisko ogrodowe tworzy misa, która jest osadzona na trzech nogach. Misa o średnicy 80 cm wykonana jest z wysokiego gatunku stali, która gwarantuje stabilność i poręczność paleniska. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska...

  470,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Pojemne palenisko ogrodowe to nowoczesny produkt umożliwiający rozpalenie ognia w wybranym miejscu i o dowolnej porze roku. Palenisko wybornie sprawdzi się w ogrodzie i na tarasie, natomiast wraz z grillem ogrodowym lub kociołkiem pozwoli przyrządzić smakowite dania. Dodatkową zaletą jest możliwość wygaszenia ogniska za pomocą pokrywy.

  620,00 zł

Polecane produkty

 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu to doskonały produkt na spotkania ze znajomymi w ogrodzie i nie tylko. Trójnóg malowany jest metodą proszkową co zwiększa jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Prosta oraz zrozumiała regulacja rusztu pozwala na bezproblemowe balansowanie na wysokości grilla. Masywny ruszt wykonany z 5mm prętów utrzyma dużą ilość jedzenia.

  250,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy jest wykonany ręcznie z dbałością o detale. Fakt, iż grill wykonany jest z metalu daje gwarancję wytrzymałości wyrobu. Trójnóg pomalowany jest metodą proszkową co chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kołowrotek przymocowany do góry trójnogu umożliwia łatwą zmianę wysokości rusztu. Innowacyjne umieszczenie rusztu pozwala kierować...

  260,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Nietuzinkowy grill ogrodowy posiada malowany proszkowo trójnóg, który nie jest podatny na warunki atmosferyczne. Grill posiada kołowrotek, który daje możliwość bezproblemowej zmiany wysokości rusztu. Produkt dzięki swojemu urokowi upiększy ogród oraz podniesie standard otoczenia domu.

  270,00 zł
 • Darmowa
  Wysyłka

  Grill ogrodowy na trójnogu malowanym metodą proszkową to produkt przeznaczony do użytku na świeżym powietrzu. Mieszczący się na górze trójnogu kołowrotek pozwala w łatwy sposób zmienić wysokość rusztu. Elegancka stylistyka oraz wysoka funkcjonalność to tylko jedne z licznych zalet tego produktu.

  290,00 zł

gama_produktow.png

Szeroka gama produktów

14_dni_zwrotu.png

14 dni na zwrot towaru

darmowa_dostawa.png

Darmowa dostawa

opinie.png

99% pozytywnych opini

My, Polacy, jesteśmy prawdziwymi Grillomaniakami !

Grillowanie to nie tylko smak pieczonego mięsa lub warzyw, ale przede wszystkim spotkania ze znajomymi i rodziną. Nic nie smakuje tak dobrze, jak gorące danie z grilla lub kociołka w gronie najbliższych. Grillomaniak.pl to idealne miejsce, by zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt, niezbędny do grillowania, wędzenia czy gotowania na powietrzu. Prezentujemy bogatą ofertę grilli ogrodowych na trójnogach, palenisk ogrodowych, wędzarni, a także kociołków węgierskich oraz kociołków żeliwnych. Z naszym sprzętem każdy letni wieczór będzie kojarzył się z wyśmienitymi smakami i pozostanie niezapomniany!

Kontakt z nami

 • WARGO
 • Międzyrzecz

hand_made.png