Palenisko na tarasie | grillomaniak.pl

Palenisko na tarasie | grillomaniak.pl


Palenisko na tarasie - poczuj ciepło domowego ogniska

Paleniska ogrodowe to coraz popularniejsze elementy aranżacyjne w naszych ogrodach. Są bardzo estetyczne i funkcjonalne. Mogą zapewnić ciepło i klimatyczny nastrój na naszym tarasie, a także być wykorzystane jako grill.

Palenisko ogrodowe - poznaj jego funkcje

Paleniska ogrodowe mogą spełniać różne funkcje.
  • Palenisko świetnie sprawdzi się jako samodzielny element - który jest źródłem ciepła i pięknie wygląda, np. postawiony na tarasie.

  • Palenisko pełnić funkcję ogniska, kiedy położymy je pod grill na trójnogu lub, kiedy włożymy w nie kociołek ogrodowy. Przy palenisku możemy także upiec kiełbaski na patykach.

  • Palenisko może także pełnić rolę grilla, wystarczy tylko dokupić do niego odpowiedniej wielkości ruszt.

Na stronie Grillo Maniak możemy zapoznać się z różnymi modelami takich sprzętów. Każdy klient z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Producenci oferują nam ciekawe wzory - klasyczne i nowoczesne - palenisk, a także różne rozmiary i głębokości mis. Dzięki temu możemy dobrać sprzęt odpowiedni do wielkości naszego tarasu. Dodatkowym atutem paleniska ogrodowego jest mała waga, z powodzeniem możemy przenosić je w różne miejsca. Korzystanie z takiego sprzętu to przede wszystkim zapewnienie sobie bezpieczeństwa, ponieważ nie ma możliwości, aby ogień w palenisku rozprzestrzenił się. Paleniska ogrodowe wykonuje się z blachy stalowej lub żeliwa, te tworzywa są odporne na działanie wysokiej temperatury.

Palenisko ogrodowe jest przystosowane do spalania różnego rodzaju drewna, trocin czy brykietu. Najlepsze jest jednak drewno z buku i dębu. Pamiętajmy, aby drzewo zawsze było dobrze wysuszone, nigdy nie próbujmy rozpalać wilgotnego opału. Mokre drewno może zacząć się kopcić i spowodować osadzanie się sadzy na palenisku.

Tańczące płomienie ognia na Twoim tarasie

Palenisko ogrodowe, niezależnie od pory roku, może być z powodzeniem wykorzystywane na tarasie. Pełni funkcję dekoracyjną, dostarczać ciepła, sprawdzi się także do przyrządzania posiłków. Zebrani przy nim domownicy i ich goście będą mogą poczuć ciepło prawdziwego domowego ogniska. Tańczące płomienie ognia stworzą niepowtarzalny klimat i uatrakcyjnią chwile spędzone w ogrodzie lub na tarasie.

Grill na trójnogu z paleniskiem

Aby w pełni móc korzystać z funkcjonalności paleniska, warto dokupić do niego grill na trójnogu. Taki zestaw będzie oryginalnie wyglądał w naszym ogrodzie, a przygotowywanie na nim posiłków stanie się przyjemnością. Ruszt  grilla zawiesza się na specjalnym trójnogu. Przy pomocy łańcucha można w zależności od potrzeb regulować jego wysokość. Ciekawą ofertę grilli ogrodowych na trójnogu oraz zestawów grill trójnóg + palenisko znajdziemy na stronie grillomaniak.pl. Zostań maniakiem grillowania już dziś!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

gama_produktow.png

Wide range of products

14_dni_zwrotu.png

14 days to return the goods

darmowa_dostawa.png

Kostenlose Lieferung

opinie.png

99% positive feedback

H1  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Proin luctus sed nunc in rutrum. Pellentesque suscipit consequat tortor, non ultrices ante aliquet id. Aliquam porta semper pharetra. Proin nec lobortis arcu. Maecenas pellentesque massa nec leo pulvinar, sed auctor libero suscipit. Nulla facilisi. Proin eget vulputate risus, ac congue enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc consequat aliquet justo, sit amet porta ipsum ullamcorper vel. Etiam eleifend arcu vitae leo sodales, sed porta enim iaculis. Suspendisse eget eros eget ipsum pharetra bibendum vel eu lorem.

Contact us

  • KORONO
  • Wschowa

hand_made.png