2020-04-29 15:13:23
W niedalekiej przyszłości masz zamiar zorganizować wiosenny grill z udziałem rodziny i najlepszych przyjaciół? Już nie możesz się doczekać, bo na ogrodowym stole będą królować opiekane potrawy, na które czekaliście całą zimę.
2020-04-29 14:38:40
Wielkie przygotowania do sezonu grillowego czas zacząć. Zachęceni faktem, że dni są coraz cieplejsze i dłuższe, wyciągamy z ukrycia sprzęt do grillowania i powoli przymierzamy się do organizowania pierwszych plenerowych spotkań. To miłe uczucie kiedy w końcu po długiej zimie można wygrzać się w słońcu i w cieple paleniska oraz zasiąść do ogrodowego stołu w towarzystwie najbliższych osób.
2020-03-30 13:25:11
Ilu szefów kuchni, tyle pomysłów na stworzenie bogatej listy imprezowych dań. A czy Ty już wiesz czym zaskoczysz swoich gości? Jeżeli jeszcze nie do końca sprecyzowałeś swoje menu, zawsze możesz dyskretnie podpytać uczestników spotkania o ulubione warzywa i potrawy lub zaczerpnąć inspiracji tutaj. Może skusisz się na improwizację i stworzysz własne kulinarne kompozycje?
2020-03-30 13:20:27
Dania wegetariańskie coraz śmielej wkraczają na salony i zaczynają królować na wielu stołach. To już nie są serwowane warzywa ze smakiem bez wyrazu, bo tego typu potrawy przybierają obecnie naprawdę wykwintną formę.
2020-03-03 11:00:18
Podczas spotkań na świeżym powietrzu przy ognisku, zazwyczaj królują kiełbaski smażone na patykach. Niemal każdy je lubi, ale czy nie chciałbyś wprowadzić na swoim przyjęciu czegoś bardziej wyszukanego? Posiadając kociołek, możesz rozszerzyć menu o wiele przeróżnych pysznych i zdrowych dań.

gama_produktow.png

Wide range of products

14_dni_zwrotu.png

14 days to return the goods

darmowa_dostawa.png

Kostenlose Lieferung

opinie.png

99% positive feedback

H1  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Proin luctus sed nunc in rutrum. Pellentesque suscipit consequat tortor, non ultrices ante aliquet id. Aliquam porta semper pharetra. Proin nec lobortis arcu. Maecenas pellentesque massa nec leo pulvinar, sed auctor libero suscipit. Nulla facilisi. Proin eget vulputate risus, ac congue enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc consequat aliquet justo, sit amet porta ipsum ullamcorper vel. Etiam eleifend arcu vitae leo sodales, sed porta enim iaculis. Suspendisse eget eros eget ipsum pharetra bibendum vel eu lorem.

Contact us

  • KORONO
  • Wschowa

hand_made.png