2020-03-30 13:25:11
Ilu szefów kuchni, tyle pomysłów na stworzenie bogatej listy imprezowych dań. A czy Ty już wiesz czym zaskoczysz swoich gości? Jeżeli jeszcze nie do końca sprecyzowałeś swoje menu, zawsze możesz dyskretnie podpytać uczestników spotkania o ulubione warzywa i potrawy lub zaczerpnąć inspiracji tutaj. Może skusisz się na improwizację i stworzysz własne kulinarne kompozycje?
2020-03-30 13:20:27
Dania wegetariańskie coraz śmielej wkraczają na salony i zaczynają królować na wielu stołach. To już nie są serwowane warzywa ze smakiem bez wyrazu, bo tego typu potrawy przybierają obecnie naprawdę wykwintną formę.
2020-03-03 11:00:18
Podczas spotkań na świeżym powietrzu przy ognisku, zazwyczaj królują kiełbaski smażone na patykach. Niemal każdy je lubi, ale czy nie chciałbyś wprowadzić na swoim przyjęciu czegoś bardziej wyszukanego? Posiadając kociołek, możesz rozszerzyć menu o wiele przeróżnych pysznych i zdrowych dań.
2020-03-03 10:54:12
Nie możesz doczekać się momentu kiedy sezon wiosenno-letnich spotkań w ogrodzie rozpocznie się na dobre? Przesiadywanie do późna na wolnym powietrzu przy rozgrzewającym ognisku... to jest to, co wiele osób lubi najbardziej. Pierwsze chętne osoby już na pewno potwierdziły swoją obecność na najbliższej organizowanej przez Ciebie ogrodowej imprezie, więc zadbaj o jej najdrobniejszy detal. W stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery pomogą praktyczne akce
2019-03-27 14:39:32
Nie tylko mięso można wrzucić na ruszt do grilla ogrodowego. Grillowanie warzyw to kluczowy element zdrowego grillowania! Grillowane warzywa cudownie smakują i pieką się o wiele szybciej niż mięso. Co więcej, nie musisz obawiać się, że będą w środku surowe tak jak w przypadku steku, kurczaka czy hamburgera. W większości przypadków można stwierdzić, czy warzywa są gotowe, tylko patrząc na nie. Oto kilka wskazówek dotyczących grillowania warzyw na

gama_produktow.png

Wide range of products

14_dni_zwrotu.png

14 days to return the goods

darmowa_dostawa.png

Kostenlose Lieferung

opinie.png

99% positive feedback

H1  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Proin luctus sed nunc in rutrum. Pellentesque suscipit consequat tortor, non ultrices ante aliquet id. Aliquam porta semper pharetra. Proin nec lobortis arcu. Maecenas pellentesque massa nec leo pulvinar, sed auctor libero suscipit. Nulla facilisi. Proin eget vulputate risus, ac congue enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc consequat aliquet justo, sit amet porta ipsum ullamcorper vel. Etiam eleifend arcu vitae leo sodales, sed porta enim iaculis. Suspendisse eget eros eget ipsum pharetra bibendum vel eu lorem.

Contact us

  • KORONO
  • Wschowa

hand_made.png